Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Bezdůvodné obohacení

Občanské právo řeší také institut bezdůvodného obohacení. Ocitli jste se v situaci, kdy vás druhá strana obvinila z toho, že jste se bezdůvodně obohatili na její úkor? Nebo jste se snad sami stali obětí nepříjemného omylu či narazili na podvodníka? Na nic nečekejte a urychleně vyhledejte právní pomoc. Jako právní laik tuto nepříjemnou záležitost jen těžko vyřešíte. Naše advokátní kancelář má specialisty na veškerá odvětví občanského práva. Milerádi vám vše vysvětlíme a nastíníme možný postup.

Z našeho týmu profesionálních advokátů vám vybereme právě toho, který se v daném odvětví nejlépe vyzná. Jsme nepřekonatelní například ve vymožení plnění z bezdůvodného obohacení. Ale můžete se na nás spolehnout i ve všech ostatních případech.

Od ledna roku 2014 vešel v účinnost nový občanský zákoník. Na jeho příchod jsme se pečlivě připravovali a nenechali nic náhodě.

Spojte se s námi telefonicky či emailem a objednejte se na informační schůzku. V klidu si vyslechneme váš příběh a společně pak nalezneme to nejlepší řešení vašeho problému. Využijte možnost získat špičkovou právní kancelář na svou stranu dříve, než to udělají ti, kteří jdou proti vám.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace