Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Byl jsem poškozen

Máte pocit, že jste byli poškozeni na svých právech? Vznikla vám škoda na majetku či jiná nemajetková újma? Na nic nečekejte a vyhledejte odbornou právní pomoc. Dobrý advokát vám může lehce pomoci získat finanční nebo jinou náhradu. Naše advokátní kancelář zaměstnává hned několik výborných advokátů, kteří mohou začít ihned pracovat na řešení vaší situace.

Právní laik jen těžko odhadne, na co má ze zákona skutečně nárok. S námi na vaší straně získáte nemalou výhodu, která vám může později zaručit vítězství. Jako advokátní kancelář se již dlouhá léta specializujeme na občanské právo. Dobře víme, jak to v oblasti náhrady škody chodí, a rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme.

Prvním krokem je přijít včas. U škody vám samozřejmě běží určitá lhůta, po jejímž uplynutí se své náhrady jen těžko domůžete. Navíc čím déle k nám dorazíte, tím těžší je pro nás druhé straně dokázat vinu. Těžší, ale samozřejmě ne nemožné.

Využijte prvotřídní služby naší právní kanceláře. Naprostým standardem je perfektní znalost nového občanského zákoníku, který platí od počátku roku 2014. Svěřte nám svůj problém a my uděláme vše pro to, abyste získali to, na co máte podle zákona nárok.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace