Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Dědické řízení

Dědické řízení může proběhnout bez problému, ale výjimkou nejsou ani dlouholeté rodinné rozepře. Proto je na místě navštívit advokáta, který s vámi projde vaše nároky a případně vám pomůže k jejich získání. Naše advokátní kancelář se již dlouhá léta specializuje na dědické právo. Díky více než dvacetileté praxi v právním odvětví jsme již měli možnost pomoci celé řadě spokojených klientů. Nenechte se připravit o to, co vám po právu náleží a vložte svůj problém do našich odborných rukou.

Zabýváme se celou řadou institutů, které patří do této části občanského práva. Jedná se zejména o nabývání dědictví, právní úkony spojené se závětí, dohody dědiců, vypořádání dědictví a v neposlední řadě také ochranou oprávněného dědice. Ať už řešíte jakýkoliv problém, věřte, že pro něj náš tým zkušených advokátů nalezne řešení.

Občanské právo prošlo v nedávné době významnou rekodifikací, která otřásla právním světem. Nový občanský zákoník pro nás ovšem není nic neznámého. Na jeho příchod jsme se připravovali dlouhodobě, a proto se na nás můžete spolehnout i v této oblasti.

Objednejte se na informační schůzku. Rádi vás přivítáme ve firemní kanceláři, kde se dozvíte ostatní nezbytné informace.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace