Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Dlužím

Máte zrovna špatné finanční období, které vám nedovolí splatit vaše pohledávky? Nečekejte na soudní obsílku s žalobou na zaplacení, jejíž řešení vás bude stát další peníze. Raději vyhledejte profesionální právní služby. Navštivte naši advokátní kancelář, kde váš problém detailně rozebereme a nastíníme vám možná východiska. Nic není tak zoufalé, jak se na první pohled zdá, a rozumná komunikace s věřitelem dokáže často i zdánlivě nemožné.

Znovu opakujeme, že nejhorší možností je dělat mrtvého brouka a neozývat se věřitelům na jejich pobídky. Pokud vás dá takový věřitel k soudu, tak samozřejmě vysoudí také úroky nebo poplatky z prodlení. Váš dluh bude stále narůstat. Vše může nakonec skončit až exekucí. Přitom jsou v mnoha případech věřitelé ochotni s platbou počkat a někteří dokonce souhlasí se splátkovými kalendáři.

Každý advokát z našeho týmu je expert jak na občanské právo, tak na obchodní právo. Celá naše advokátní kancelář se samozřejmě připravila na nedávnou občanskoprávní rekodifikaci. Nový občanský zákoník máme plně nastudovaný a jsme připraveni na jeho nasazení v praxi. Rádi zařídíme veškerou komunikaci mezi vámi a věřitelem tak, aby pochopil, v jak těžké situace se nacházíte.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace