Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Dlužím nájemné

Ocitli jste se v těžkém životním období, které vám znemožňuje zaplatit včas smluvené nájemné za byt? Na nic nečekejte a obraťte se na zkušeného advokáta. Nedělejte stejnou chybu jako již mnoho lidí před vámi a nechte si poradit od odborníků. V případě nezájmu o váš narůstající dluh se můžete ocitnout v koloběhu nesplacených pohledávek, který k vám nakonec přivede exekutora či příkaz k vystěhování. Naše advokátní kancelář má v týmu hned několik špičkových advokátů, kteří se na tuto problematiku léta specializují.

Jsme si dobře vědomi toho, jak pro vás může být celá situace psychicky náročná. Přistupujeme ke každému klientovi citlivě, protože věříme, že má vůli a odvahu svůj problém řešit.

Občanské právo, ať už hmotné či procesní, pro nás představuje pevnou půdu pod nohama. Této právní oblasti se věnujeme bezmála dvacet čtyři let. Připravili jsme se také na nový občanský zákoník.

Sjednejte si s námi informační schůzku, na které nás dopodrobna seznámíte se všemi důležitými fakty. Pak vám budeme moci vše vysvětlit z právního hlediska a nastínit další kroky, kterými byste se měli ubírat. Dobrá rada od advokáta vám může do budoucna ušetřit nemalé peníze. Investice do našich služeb se vám jistě vyplatí.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace