Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Nájemní vztahy

Snad každý z nás se minimálně jednou za život setká s institutem nájmu. Mladší generace nájem častěji využívají, oproti tomu ty starší ho spíše poskytují. Ať už jste nájemce či pronajímatel, budete potřebovat odbornou právní pomoc. Nájemní smlouva rozhodně nepatří k těm nejjednodušším a jejím podepsáním se upisujete na určitou část svého života. Proto nepoužívejte neověřené vzory z internetu, ale nechte si ji na míru vytvořit odborníky.

Počátek roku 2014 znamenal mnoho změn pro právo České republiky, především pro občanské právo. Jako právní kancelář se věnujeme tomuto odvětví již více než dvacet let a nový občanský zákoník pro nás znamenal doposud největší změnu. Proto jsme se na něj začali připravovat s dostatečným předstihem, díky čemuž ho dnes dopodrobna ovládáme.

V jakých oblastech nájmu a podnájmu se na nás můžete spolehnout? Rádi vám sepíšeme nájemní smlouvy, postaráme se o skončení nájemního vztahu, ochranu nájmu, dlužné nájemné, výpověď z nájmu i kauci. Dále se specializujeme na nájem družstevních bytů, společný nájem manželů, ale také registrovaných partnerů a mnohé další služby s těmito instituty souvisejícími.

S potěšením vás uvítáme v naší kanceláři a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace