Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Nezaplatil mi klient, zákazník

Procházíte si výpis z banky a zjišťujete, že vám klient či zákazník ještě stále nezaplatil vaši fakturu? Nezoufejte, i tato situace má své řešení. Bohužel se nejedná o ojedinělý jev, a především ve sféře malých podnikatelů se tento nezmar nepříjemně rozrůstá. Nejprve se samozřejmě druhé straně ještě jednou připomeňte. Pokud ovšem přestane reagovat nebo vás dokola krmí smyšlenými příběhy, je čas vyhledat právní pomoc. V této oblasti můžeme nabídnout špičkové právní služby. Naše advokátní kancelář si za necelé čtvrt století své existence poradila již s mnoha neplatícími dlužníky.

Obrátit se na nás mohou jak fyzické, tak právnické osoby. Rádi vám pomůžeme co nejrychleji vaši nesplacenou pohledávku vymoci. Bude vám přidělen zkušený advokát, který udělá vše pro to, aby byl spor vyřešen k vaší spokojenosti. Občanské právo jako takové nedávno prošlo významnou rekodifikací. Ta se dotkla také závazkového práva, které řeší především smlouvy. Nemusíte mít ale obavy. Nový občanský zákoník je nám velmi dobře znám.

V každém případě svou návštěvu u advokáta neodkládejte. Rychlé jednání může být prvním krokem k vítězství. Nezapomínejte na to, že právo je protkané lhůtami, které se neustále krátí.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace