Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

O nás

Advokátní kancelář Vácha & Kolář, pobočka Přemyslovská, poskytuje právní služby ve všech důležitých oblastech práva se zvláštním zaměřením na právo obchodní, občanské a trestní. Zastupujeme klienty ve všech druzích soudních a správních řízení a uzavíráme smlouvy všech typů. Naší zárukou je diskrétnost, důvěra, spolehlivost, osobní přístup a obhájení právních zájmů klientů. Naše klienty bráníme za všech okolností a pomůžeme jim v nejtěžších situacích. Právní služby poskytuje v jazyce českém,anglickém a španělském.

Abychom mohli poskytovat naše právní služby na co nejvyšší úrovni využíváme rovněž služeb prověřených a spolehlivých externích spolupracovníků z dalších oborů a profesí, jejichž znalosti využíváme ve prospěch klientů. Jedná se zejména o daňové a finanční poradce, účetní, znalce, notářské a realitní kanceláře, jejichž služby jsou nezbytným předpokladem pro komplexní zajištění požadavků našich klientů, které mohou někdy překračovat oblast poskytování právních služeb.

Včasným vyhledáním právního poradenství lze předejít nemalému množství problémů. V případě, že nás klient vyhledá až v okamžiku nastalého sporu, tento se snažíme vyřešit k jeho plné satisfakci. Naším cílem není vyhraný soud za každou cenu, ale spokojený klient, který se k nám s důvěrou vrací.

Náš tým

Mohlo by vás zajímat...

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace