Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Obecní samospráva

Jako advokátní kancelář jsme schopni poskytnout plnohodnotné právní služby také orgánům místní samosprávy. Orgány obcí, jako jsou zastupitelstvo a rada obce, se ne vždy perfektně vyznají v právních předpisech, které jsou pro jejich činnost důležité. Tento stav je pochopitelný, jelikož mají mnoho jiných povinností. Od toho tu je kvalifikovaný advokát. U nás získáte hned několik specialistů na právní poradenství pro samosprávní orgány.

Jsme schopni pro vás zpracovat právní rozbory, sepisovat nejrůznější listiny o provedených právních úkonech a mnohé další. Nejste si jisti, zda jsou určité postupy v souladu s platným právem? Neztrácejte svůj čas tím, co pro vás mohou udělat jiní. Rádi vám zodpovíme veškeré otázky a osvětlíme nejasnosti. Samozřejmě perfektně ovládáme správní právo a ostatní právní odvětví.

Obce jako samosprávní celky se dostávají často do situací, kdy potřebují právní podporu odborníků. O to více je pro ně důležitý výběr advokátní kanceláře, které svěří celou svou právní agendu. Vyberte si nás a my vás skutečně nezklameme. Získáte plnohodnotného partnera, který je spolehlivý a díky mnohaletým zkušenostem se těší častým úspěchům. Bude nám potěšením s vámi spolupracovat.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace