Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Podvedli mě

Stali jste se obětí podvodu? Přišli jste kvůli tomu o svou finanční a s tím související psychickou stabilitu? Věřte, že i sebezoufalejší situace má své řešení. Právní pomoc byste samozřejmě měli vyhledat hned, jak se o konkrétním problému dozvíte. Oddalováním a přehlížením nepříjemností ještě nikdo nad podvodníky nezvítězil. Zkušený advokát vám rád pomůže a již po úvodní schůzce bude schopný nastínit možnosti vašeho dalšího postupu. Rozhodnete-li se pro naši advokátní kancelář, získáte schopného a spolehlivého partnera pro váš případ.

Podvody se dějí snad ve všech oblastech práva, na to jsme i my velice dobře připraveni. Více než dvě desetiletí právní praxe z nás vytvořily právní kancelář, která si poradí se vším. Po mnoha školeních je pro nás pevnou půdou pod nohama také občanské právo a jeho významná rekodifikace. Tu představuje nový občanský zákoník, který vešel v účinnost počátkem roku 2014. Nemusíte mít tedy obavy z naší nezkušenosti.

Nejlépe v tento moment uděláte, když se objednáte na první schůzku, kde se dozvíte zbylé informace. Využijte naši špičkovou právní pomoc, díky které získáte zpět, co vám po právu náleží.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace