Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Práva poškozeného

Práva poškozeného na náhradu škody bývají v rámci trestního řízení často opomíjena. Proto je vhodné vyhledat odbornou právní pomoc u zkušeného advokáta. Ten vám pomůže získat to, na co máte dle zákona nárok. Ideální je spojit se s advokátem ještě předtím než začne trestní řízení proti obviněné osobě. Naše advokátní kancelář se již celá léta specializuje také na trestní právo. Pokud jste se stali obětí trestného činu a máte pocit, že vám náleží náhrada za způsobenou škodu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Nejprve se objednejte na informační schůzku. Po zjištění základních informací o vašem případu vám bude přidělen zkušený advokát, který danému odvětví nejlépe rozumí. Ten s vámi projde pečlivě celý spis a nastíní vám další možné postupy. Nebojte se nám vyložit váš příběh po pravdě a bez příkras. Jedině tak vás budeme moci plnohodnotně zastupovat.

V rámci náhrady škody v trestním řízení se zaměřujeme především na zastupování poškozeného a získání náhrady škody. Jsme ale připraveni na cokoliv, co by klient mohl jen vzdáleně potřebovat pro dosažení jeho cíle. Důvěřujte nám a my vás přesvědčíme o kvalitě našich služeb.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace