Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Právo zástavní a zadržovací

Oblast závazkového práva zná naše advokátní kancelář jako své boty. Jednou z mnoha našich specializací je také právo zástavní a zadržovací. Častěji se setkáváme se zástavním právem, ale ani právo zadržovací není výjimkou. Naše společnost již více než dvacet let úspěšně pomáhá jak fyzickým, tak právnickým osobám řešit jejich problémy souvisejícími s těmito instituty. Vyzkoušejte i vy naše špičkové služby, které již mnoho lidí před vámi dovedly k požadovanému úspěchu.

Rádi vám pomůžeme v případech týkajících se zřízení zástavního práva, výmazu zástavního práva, katastru nemovitostí či uspokojení ze zástavy. Dále samozřejmě se vším, co bude v rámci řešení vašeho případu zapotřebí. Poté, co zjistíme veškeré informace, vám bude přidělen ten nejlepší advokát (případně celá skupina), který danému odvětví nejlépe rozumí.

Ani přechod na nový občanský zákoník nás nijak nezaskočil. I v této oblasti jsme připraveni našim klientům nabízet bezkonkurenční právní poradenství.

Návštěva právní kanceláře nemusí být vůbec nepříjemná. Naše firemní prostory jsou zařízeny útulně tak, aby se zde každý cítil co možná nejlépe. Objednejte se na informační schůzku a uvidíte, o kolik je vše jednodušší s dobrým advokátem na své straně.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace