Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Přestupkové právo

Byli jste obviněni ze spáchání přestupku? Máte pocit, že byla celá situace nespravedlivě posouzena a výše peněžitého trestu je moc vysoká? Možná s takovým obviněním nesouhlasíte vůbec. Nesnažte se bojovat proti správním úřadům sami. To se vám může hrubě nevyplatit, zvláště pak v řízení o správní žalobě. Naše advokátní kancelář se již mnoho let specializuje mimo jiné na správní právo. V právním týmu máme hned několik odborníků na tuto problematiku. Můžeme vám pomoci v řešení přestupků proti občanskému soužití a na úseku dopravy. Právní laik se většinou setká pouze s blokovou pokutou či domluvou. V případě, že se jedná o vážnější přestupek nebo nesouhlasíte na místě s uloženou pokutou, přenese se celý spor o úroveň výš.

Řeč je o příkazním řízení a v případě nesouhlasu s pravomocným rozhodnutím také o správní žalobě. Na rozdíl od vás dokáže zkušený advokát s úřady mnohem lépe komunikovat a díky svým znalostem řízení rychleji ukončit ve váš prospěch.

Dejte se cestou úspěchu a vyhledejte naše bezkonkurenční právní služby. Na první schůzce se dozvíte veškeré potřebné informace a získáte nástin vašich aktuálních možností. Sami pak můžete zhodnotit, který postup zvolíte. Není třeba platit vysoké pokuty za přestupek, o kterém jste přesvědčeni, že jste ho nespáchali.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace