Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Převod majetku

Chystáte se k převodu vašeho majetku? Nesnažte se celý proces zbytečně uspěchat a raději vyhledejte právní pomoc u odborníka. Je jedno, zda se jedná o movitý či nemovitý majetek. Každý takový úkon si zaslouží náležitou pozornost, kterou mu může dopřát pouze kvalifikovaný advokát. Většina našich klientů převádí majetek na některého člena své rodiny, často jako svatební či jiný dar. Výjimku netvoří ani přerozdělení dědictví před smrtí jeho majitele. Své služby nabízíme také v oblasti převodu majetku mezi korporacemi. Nezáleží na druhu vašeho požadavku, věřte, že za necelé čtvrt století existence se naše advokátní kancelář setkala se vším. Proto jsme si jisti, že bez potíží vyhovíme i vám.

S tímto institutem, který spadá pod občanské právo (případně obchodní právo) se pojí mnoho právních úkonů. Proto je skutečně na místě zvolit minimálně konzultaci s profesionálem. Vyzkoušejte služby naší právní kanceláře, která s vámi ráda projde celým procesem a bude vám nepostradatelným partnerem.

Nadstandardní kvalitu našich služeb nemění ani skutečnost, že začátkem roku 2014 vstoupil v účinnost nový občanský zákoník. Po absolvování potřebných školení jsme získali výborný přehled a praxi i v této problematice.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace