Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Přišla mi exekuce

Je váš majetek ohrožen exekucí? V tomto okamžiku máte skutečný problém, se kterým si dokáže poradit pouze zkušený advokát. Pamatuje, že na to nemusíte být sami. Spojte se s námi a navštivte naši advokátní kancelář. Za více než dvacet let praxe jsme se setkali s mnoha případy exekuce. Díky nabytým zkušenostem vám tak můžeme nabídnout prvotřídní právní služby v této oblasti. Plně si uvědomujeme vážnost vaší situace a jsme ochotni pro její zlepšení udělat vše, co bude v našich silách.

Sejděte se s námi v naší kanceláři, kde si v klidu vyslechneme váš příběh. Pak vám budeme moci vysvětlit celý problém z právního hlediska. Nastíníme vám možná řešení a společně vybereme to nejvhodnější. Po první schůzce vám bude přidělen advokát, který rozumí dané problematice nejlépe. Bude vám k dispozici po celou dobu procesu. Nezapomínejte ovšem na to, že klíčem ke zlepšení vašich poměrů je snaha a spolupráce. Všichni děláme chyby, ale jen někteří z nás v sobě najdou odvahu k jejich nápravě.

Exekutoři umějí být velmi nekompromisní, a pokud se proti nim postavíte sami, může vás to skutečně připravit o majetek. S námi po vašem boku zažijete znovu pocity naděje a úlevy.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace