Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Přišla mi obžaloba

Pokud vám domů dorazila obžaloba, na nic nečekejte a urychleně vyhledejte právní služby. Dobrý advokát vám dokáže pomoci mnohem lépe než sebeupřímnější pocit neviny. Čím vážnější obvinění, tím rychleji musíte jednat. Naše advokátní kancelář se bezmála dvacet pět let specializuje také na trestní právo. Vychovali jsme v tomto oboru skvělý tým schopných advokátů, kteří si dokážou poradit i s tím nejzapeklitějším případem.

Spojte se s námi telefonicky či emailem a společně dohodneme datum první návštěvy. Naše firemní prostory jsou zařízeny velmi útulně. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Z týmu advokátů vám bude vybrán právě ten, který si s konkrétním spisem poradí nejlépe. Snažíme se mezi klienty a jejich advokáty budovat vztah založený na důvěře, který je důležitý zvláště v trestním řízení. Čím více informací, ale i zdánlivě nedůležitých faktů se od vás dozvíme, tím větší bude šance ne úspěch. Upřímnost se v těchto situacích skutečně vyplácí.

Nezapomínejte na to, že v trestním řízení jde nejen o peníze, ale na rozdíl od správního a občanského řízení také o vaši svobodu. Spolehněte se na naši kancelář a vložte svůj osud do rukou těch nejlepších.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace