Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Prodávám nebo kupuji

Připravujete se na prodej či koupi určité věci větší hodnoty? Ať už se jedná o věci nemovité nebo movité, nespoléhejte s tvorbou smlouvy a kontroly jejího obsahu pouze na sebe. Toto jednání se již mnoha lidem před vámi nevyplatilo. Buďte chytřejší než oni a zajděte si pro odbornou radu a právní pomoc k advokátovi. Naše advokátní kancelář se o vaši kupní smlouvu ráda postará. Občanské právo, ale také obchodní právo patří mezi oblasti, kterým se již více než dvacet let profesionálně věnujeme. Úspěšný prodej a koupě nemovitostí jsou u nás na denním pořádku.

Začátkem roku 2014 vešel v účinnost nový občanský zákoník. Ten přináší určité změny jak do problematiky kupní smlouvy, tak smluv obecně. S celou touto oblastí jsme se dopodrobna seznámili, díky čemuž nás opravdu nic nezaskočí.

Rádi vám kupní smlouvu sepíšeme tak, aby byla dle vašich představ a zároveň odpovídala novému znění zákona. Máte již smlouvu hotovou? Přineste ji k nám a my ji pro jistotu zkontrolujeme. Tento krok je obzvlášť důležitý v případě, kdy smlouvy vytvářela druhá strana. Řešíte problém se svou starou, již uzavřenou smlouvou? My se na ni podíváme a zjistíme, jaké jsou vaše možnosti.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace