Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Rozvod manželů

Rozvod není nikdy příjemnou záležitostí ani pro jednu stranu. Některá manželství končí poklidně, o jiných se to samé dá říci jen stěží. Právě to je jeden z důvodů, proč vyhledat právní pomoc. Advokát vás může v mnoha částech tohoto procesu zastoupit a ušetřit vám tak čas i nervy. Naše advokátní kancelář se mimo jiné specializuje také na rodinné právo, kterému se věnuje více než dvacet let. K rozvodu přistupujeme vždy citlivě a snažíme ho svému klientovi co možná nejvíce ulehčit.

Od roku 2014 zaznamenalo rodinné právo větší množství změn. Ta nejvýraznější je zrušení zákona o rodině a začlenění této problematiky pod nový občanský zákoník. Což je rozhodně o důvod víc, proč navštívit naši advokátní kancelář. Celý náš právní tým absolvoval potřebná školení a dál průběžně prohlubuje své znalosti.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás telefonicky či emailem. Rádi vám cokoliv vysvětlíme a můžeme si domluvit datum první informační schůzky. Bude vám přidělen rozvodový advokát, který se pro váš případ nejvíce hodí. Uděláme vše, co bude v našich silách, aby váš rozvod proběhl co možná nejvíce v klidu, kultivovaně a hlavně rychle.

Rodinné

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace