Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Smlouvy dle občanského zákoníku

Smlouvy provázejí člověka celým jeho životem. Některé uzavíráme dnes a denně, aniž bychom o nich hlouběji uvažovali. Pak tu jsou ale takové smlouvy, které si již zaslouží naši plnou pozornost. Občanské právo v České republice je z velké části dispozitivní. To znamená, že právnické a fyzické osoby mají možnost si vztahy mezi sebou upravit smluvně. A v tomto případě skutečně platí, že je dovoleno vše, co není zákonem zakázáno. Proto pokud se rozhodnete uzavřít významnější smlouvu, poraďte se o jejím obsahu se zkušeným advokátem. Tento jednoduchý krok vám může do budoucna ušetřit peníze i nervy.

A na co se specializujeme? Naše advokátní kancelář vám ráda poskytne právní pomoc se smlouvami, které jsou především kupní, směnné, darovací, o dílo, o půjčce, příkazní, cestovní či o přepravě. Dále se zaměřujeme také na smlouvy nepojmenované. Veškeré tyto smlouvy pro vás sepíšeme, zkontrolujeme či upravíme.

Naše právní kancelář se bezmála čtvrt století zabývá oblastí občanského práva. Ani nám samozřejmě neunikl nový občanský zákoník, který pro toto právní odvětví znamená obrovskou změnu. Patříme ale k těm nejlepším v tomto oboru, a tak jsme se na jeho příchod náležitě připravili.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace