Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Soudní řízení

Občanské soudní řízení neboli civilní proces je nedílnou součástí soukromého práva. Soudy první instance jsou vždy okresní nebo krajské, záleží na konkrétních okolnostech případu. Pod jejich pravomoc spadá obchodní a občanské právo, rodinné právo a další soukromoprávní odvětví. Jen málokterá fyzická či právnická osoba si troufne předstoupit před soud bez právního zástupce. Zkušený advokát zvýší vaše šance na vítězství, a je jedno zda stojíte na straně žalobce nebo obžalovaného. Naše advokátní kancelář zaměstnává celý tým špičkových advokátů, kteří za sebou mají množství úspěšně zakončených soudních sporů.

Na trhu nabízíme své právní služby více než dvacet let. Jsme zkušení, pečliví, a především se nenecháme zastrašit žádným krokem protistrany. Mnoho soudců, ale i zaběhlých advokátů se obávalo 1. ledna 2014. V tento den totiž vešel v účinnost nový občanský zákoník, který zaplavil soukromé právo řadou změn. Proto se každý náš advokát zúčastnil několika školení, kde získal potřebné znalosti.

Spojte se s námi a my vám rádi osvětlíme zbylé nejasnosti. Po úvodní schůzce začneme ihned pracovat na vašem případu. Důvěřujte nám a uvidíte, jak snadné může být získat to, co vám po právu náleží a smést ze stolu křivá obvinění.

Občanské soudní řízení

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace