Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Společné jmění manželů

Skončilo vaše manželství rozvodem, nebo se k němu schyluje? Vyhledejte co nejdříve právní pomoc advokáta. Jen málokterý právní laik dokáže bezchybně určit rozsah společného jmění manželů, o jeho vypořádání ani nemluvě. Naše advokátní kancelář v této oblasti nabízí špičkové právní poradenství. Prvotně se každý případ snažíme řešit smírně, ale ze zkušeností víme, že to často není dost dobře možné.

Specializujeme se především na vypořádání společného jmění manželů a neplatné právní úkony manželů. Obrátit se na nás můžete ale i v ostatních případech souvisejících s manželským majetkem.

Nový občanský zákoník přináší určité změny i do tohoto právního institutu. Jako právní kancelář jsme se na příchod všemi obávaného kodexu pečlivě připravili tak, aby nás nic nezaskočilo. Rádi vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Jsme profesionálové, a proto dobře víme, jak nepříjemné může vypořádání majetku být. Každá naše kancelář vyniká přátelským prostředím, kde se budete cítit jako doma. Objednejte se na informační schůzku, kde se dozvíte potřebné informace. Důvěřujte nám a vyzkoušejte naše bezkonkurenční právní služby. Uděláme vše pro to, abychom splnili vaše očekávání.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace