Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Spoluvlastnictví

Spoluvlastnictví je institut občanského práva, který dokáže být velmi ošemetný. Hospodaření s podíly není pro každého a ne vždy se podaří udržet si mezi sebou dobré vztahy. Mnoho lidí je pak nuceno vyhledat právní pomoc. Naše advokátní kancelář se již dlouhá léta na toto právní odvětví specializuje.  Přistupujeme k vašim problémům s pečlivostí, ale také s pochopením. Jsme si dobře vědomi toho, že se často jedná o choulostivé rodinné situace. Je proto na místě řešit jakýkoliv rozpor včas, dokud je zde šance pro nalezení smírného řešení.

Každý náš advokát je bez výjimky expert na vypořádání spoluvlastnictví, předkupní právo a samozřejmě veškeré další právní služby s tím související. Nový občanský zákoník přináší do této oblasti jen málo změn, ale i s těmi si s přehledem poradíme. Celá advokátní kancelář prošla potřebnými školeními, díky čemuž nás nic nepřekvapí.

Nedělejte stejnou chybu jako již mnoho lidí před vámi a zbytečně neodkládejte řešení vašeho problému. Objednejte se ještě dnes a přijďte si na informační schůzku pro bezplatnou právní radu. Uděláme maximum pro to, aby se vše vyřešilo k vaší spokojenosti.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace