Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Stavební řízení

Chystáte se stavět či rekonstruovat dům (byt)? Budete nutně potřebovat stavební povolení, k jehož získání vede klikatá cesta plná nástrah. Jednání se správními úřady zabere mnohdy spoustu času a ne vždy se věci vedou tak, jak by si člověk představoval. Proto jsme tu my, advokáti. Přenechejte nám své povinnosti a raději se věnujte něčemu užitečnějšímu než je pročítání paragrafů. Naše advokátní kancelář se již více než dvacet let zaměřuje na správní právo. Nedá se ani spočítat, kolik jsme za tu dobu zařídili stavebních povolení.

Rádi s vámi projdeme celým procesem stavebního řízení. Je nám jasné, že už samotná stavba či přestavba domu (bytu) dokáže být velmi psychicky náročná. Naše právní služby vám mohou alespoň v této rovině ulehčit a ušetřit cenné síly.

Před první schůzkou si připravte potřebnou dokumentaci. Jakou, to vám sdělíme předem, buď telefonicky, nebo přes email. Délka a náročnost k získání stavebního povolení se liší případ od případu. Souvisí s tím velikost a umístění dané stavby. S advokátem na své straně jde vše samozřejmě o poznání lépe. Kontaktujte nás co nejdříve, abychom mohli ihned začít s přípravami a potřebným vyřizováním.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace