Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Věcná břemena

Právní institut věcného břemene řadíme pod občanské právo, přesněji k právům věcným. Toto právo se váže k nemovitostem. Slouží k tomu, aby omezilo právo vlastníka nemovitosti ve prospěch jiné osoby. Jeho vznik se zapisuje do katastru nemovitostí. Věcná břemena mohou být různá a jsou spojena buď s osobou, nebo nemovitostí. Často vznikají v rámci rodiny či sousedských vztahů. Pokud máte zájem o jeho vytvoření nebo naopak zrušení či provedení jiných úkonů s ním spojených, raději vyhledejte profesionální právní pomoc. Právě věcná povaha práva ve spojení se zápisem do katastru jsou jedněmi z mnoha důvodů, proč se nespoléhat jen na svůj úsudek.

Již přes dvě desetiletí se specializujeme na oblast věcných práv. Nový občanský zákoník možná přináší určité změny, ale my jsme na ně perfektně připraveni. Jako advokátní kancelář jsme prošli mnoha školeními v souvislosti s novým kodexem a tak nás nic nepřekvapí. Zaměstnáváme pečlivý a kvalifikovaný tým advokátů. Každý náš advokát má za sebou léta zkušeností a praxe.

Sjednejte si s námi první, informační schůzku, na které získáte případné odpovědi. Projdeme s vámi celým procesem vzniku i zániku věcného břemene a ušetříme vám tak spoustu času i nervů. Patříme k těm nejlepší v oboru a rádi vám to dokážeme.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace