Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Věcná práva

Jako advokátní kancelář se s úspěchem zaměřujeme také na oblast věcných práv. Věcná práva spadají pod občanské právo a regulují vztahy, které vznikají mezi osobou (právnickou i fyzickou) a věcí. Nejčastěji se naše právní služby pohybují v okruhu věcí nemovitých – pozemků a staveb. Výjimkou nejsou ale ani dopravní prostředky či cenné věci, jako jsou starožitnosti, obrazy a další. Nemusíte se bát, že si s vaším požadavkem neporadíme. Věřte, že jsme se za dvacet čtyři let existence kanceláře setkali již takřka se vším.

Nový občanský zákoník možná přinesl určité změny i do tohoto odvětví práva. My jsme ovšem se vším velmi dobře obeznámeni a nic nás nepřekvapí. Je tedy jedno, zda potřebujete vyřešit například starší smlouvu nebo vytvořit novou.

Specializujeme se především na převod nemovitostí (koupě i prodej), ochranu vlastnictví, zástavní smlouvy a věcná břemena. Dále samozřejmě na vše, co bude třeba k zajištění vaší spokojenosti.

Ať už si nevíte rady s čímkoliv, pamatujte, že na to nemusíte být sami. Patříme mezi špičky v tomto oboru a bez váhání vám rádi poskytneme tu nejlepší právní pomoc. Objednejte se ještě dnes a využijte naše právní poradenství.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace