Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Vznikla mi škoda na zdraví

Vznikla vám škoda na zdraví? V těchto případech uděláte nejlépe, pokud vyhledáte právní pomoc zkušeného advokáta. Ze zákona máte nárok na náhradu škody. Ta obsahuje například finanční satisfakci za ušlý výdělek, nákladů na léčení, bolestného a také za ztížené společenské uplatnění. Pokud jste přišli něčí vinou o blízkého člena rodiny, máte možnost získat zpět náklady na pohřbení mrtvého. Zde má druhá strana zároveň vyživovací povinnost vůči pozůstalým osobám.

Vysouzené peníze vám sice nikdy nevrátí zdraví či životy vašich blízkých, ale pomohou vám překonat těžké období, kterým právě procházíte. Je tu také samozřejmě možnost řešit celou záležitost i v trestním řízení. Trest pro vinnou osobu vám přinese určité zadostiučinění a vy se pak s celou situací lépe smíříte.

Mějte vždy na paměti, že také pro náhradu škody na zdraví běží promlčecí lhůta. Přesněji lhůty dvě. První subjektivní, která trvá tři roky od momentu, kdy jste si škody všimli. Druhá subjektivní, desetiletá, která běží od chvíle, kdy vám škoda vznikla. Přednost má samozřejmě ta kratší.

Nenechte druhou stranu zvítězit a využijte svého práva na náhradu. Naše advokátní kancelář nabízí v této oblasti bezkonkurenční právní služby.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace