Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Žádost o rozvod

Rozhodli jste se podat žádost o rozvod vašeho manželství? Nevíte si s tím rady a ocenili byste právní pomoc? Naše advokátní kancelář vám ráda poskytne své kvalitní právní služby. Již dvě desetiletí se podrobně zabýváme občanským právem. Rodinné právo do této oblasti bezpochyby patří a tak vám můžeme nabídnout bezkonkurenční servis.

Jsou manželství, kde se na rozvodu shodnou oba dva manželé. Výjimkou bohužel nejsou ani dlouholeté spory, které započnou neochotou se rozvést a pokračují problematickým dělením majetku a péče o případné děti. Díky naší dlouholeté praxi v tomto oboru jsme schopni k vaší žádosti přistupovat citlivě a pokusit se těmto, často zbytečným, neshodám předejít.

Občanské právo jako takové zažilo začátkem roku mnoho změn. Nový občanský zákoník nahradil zákon o rodině. Každý náš rozvodový advokát proto prošel celou řadou školení a je perfektně připraven na příchod nového kodexu.

Sjednejte si s námi informační schůzku, na které se dozvíte zde nezodpovězené otázky. Žádost o rozvod s vámi vyplníme a posléze vás budeme zastupovat u soudu. Vynasnažíme se, aby vše proběhlo rychle a pokud možno bez negativních emocí.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace