Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Zástavní právo

Zástavní právo je jeden z institutů, který spadá pod občanské právo, konkrétně pod práva věcná. Slouží především k tomu, aby s ním dlužník zajistil svůj dluh. Jedná se o jistotu pro věřitele, který se může v případě nezaplacení dluhu ze zástavy finančně uspokojit. Sepsání zástavní smlouvy by však mělo být přenecháno výhradně odborníkům. Zvláště pak, pokud se jedná o zástavní právo k nemovitosti, které se jako takové zapisuje do katastru nemovitostí. Jakákoliv chyba vám tak může způsobit nemalé komplikace.

Naše advokátní kancelář má v oblasti zástavního práva mnohaletou praxi. Každý advokát, kterého zaměstnáváme, se neustále vzdělává ve svém oboru. Díky tomu byl pro náš tým přechod na nový občanský zákoník bezproblémovou záležitostí. Využijte naše prvotřídní právní služby, které vám zaručí výborné výsledky.

Specializujeme se především na sepsání smlouvy o zástavním právu či případné kontroly již existujících smluv. Věřitelům dále nabízíme právní pomoc s vymáháním jejich pohledávek a v případě neúspěchu pro vás rádi zařídíme veřejnou dražbu nebo soudní prodej zástavy.

Objednejte se co nejdříve na informační schůzku, na které vám zodpovíme případné dotazy.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace