Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Závazkové právo

Závazkové právo prostupuje snad všemi oblastmi lidského života. Spadá pod právo soukromé a právě proto se s ním setkáváme dnes a denně. Je tedy velice pravděpodobné, že dříve či později nastane situace, kdy se neobejdete bez právní rady.

S příchodem nového občanského zákoníku se také závazkové právo stává pro právně nevzdělaného občana ještě složitější, než kdy bylo. Nový občanský zákoník obsahuje mnoho skrytých výhod, ale i nevýhod, a proto je vždy lepší vyhledat pomoc odborníka. Naše advokátní kancelář se na příchod nového kodexu velmi dobře připravila. Můžeme vám tedy i v této oblasti nabídnout špičkové právní služby.

Na které instituty závazkového práva se specializujeme? Především na prodlení dlužníka a věřitele, což je problém, který řeší vysoké procento našich klientů. Dále na postoupení pohledávky, převzetí dluhu a přistoupení k závazku. Právě tyto instituty prošly významnou právní revizí. Pak také samozřejmě na problematiku smluvní pokuty, ručení, zajištění závazku, započtení a v neposlední řadě narovnání.

Obraťte se na nás v souvislosti se sepsáním kvalitní kupní či jiné smlouvy. S dobrou smlouvou nás příště potřebovat nebudete.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace