Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Přišla mi žaloba

Našli jste ve schránce soudní obsílku s žalobou? Není třeba ihned propadat panice. Prvním krokem k úspěchu je včasná návštěva advokáta. Jejím odkládáním škodíte pouze sami sobě. Sjednejte si proto schůzku, kdy se budeme potřebný čas věnovat jen vám. Dobře víme, že pro většinu klientů není návštěva advokáta vůbec příjemná záležitost. Připravili jsme pro vás přátelské prostředí, kde budete moci v klidu hovořit o vašem právním problému.

Stačí se s námi spojit telefonicky či mailem a my vám již sdělíme veškeré informace. Připravte se, že bude třeba dodat nezbytné dokumenty, které se týkají žaloby. Některé si samozřejmě dokážeme obstarat sami, ale většinu získáváme od klientů. Jako advokáti vám budeme ve všem nápomocni, ale vždy je třeba mít na paměti důležitost vzájemné spolupráce.

Naše advokátní kancelář má za sebou přes 24 let úspěšné právní praxe. Váš případ předáme vždy tomu advokátovi, který se na danou problematiku specializuje. Je-li vás případ složitý, tak se mu bude věnovat celý náš tým.

Nebojte se na cokoliv zeptat. Rádi vám vše zodpovíme a dopodrobna vysvětlíme. Český právní systém není jednoduchý a pouštět se do boje sám je často zhola nemožné. Tak proč si nenechat poradit a získat, nejen právní, podporu.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace