Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Práva výkonných umělců

Patříte mezi výkonné umělce, jako jsou herci, dirigenti, zpěváci a další podobná povolání? Nevyznáte se ve svých právech, a tak raději necháte ostatní, aby vaše umělecké výkony beztrestně využívali? Tento postup vám skutečně nedoporučujeme. Jako advokátní kancelář se již dlouhá léta specializujeme také na autorské právo. Každý náš advokát prošel mnohaletou praxí a je připraven tyto zkušenosti využít pro váš případ. V této oblasti vám jsme schopni nabídnout plnohodnotné právní poradenství, které vám zaručí bezpečí pro vaše výkony.

Výkonní umělci mají samozřejmě právo rozhodovat o tom, zda může být jejich výkon zveřejněn. Máte také nárok na odměnu za zveřejnění či jiné nakládání se záznamem vašeho výkonu. Nedejte se a svěřte svůj případ do našich rukou. Bude vám přidělen zkušený advokát, který se již postará o to, abyste získali vše, na co máte dle zákona nárok.

Na první informační schůzce se dozvíte odpovědi na veškeré vaše otázky. V klidu si vyslechneme váš příběh a společně se pak rozhodneme pro nejlepší následný postup. Zvláště pokud jste výkonný umělec na plný úvazek, měli byste mít svého stálého právního zástupce. My se této role velmi rádi zhostíme a postaráme se o poklidný průběh vaší kariéry.

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace