Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Smírčí řízení

Návštěva soudu je pro mnoho lidí velmi neoblíbenou činností. Právě proto je důležité se nejprve pokusit veškeré záležitosti řešit smírem. Zvláště pak v případech, kdy proti sobě stojí členové rodiny, přátelé či sousedé. Smírčí řízení se ovšem často vyplatí i pokud stojíte proti lidem, kteří vám blízcí nejsou. Dohodou předejdete mnoha nepříjemnostem, kterých vás klasické soudní řízení nikdy neuchrání. Ušetříte si také čas, nervy a nezřídka i peníze. Navíc co soudce, to jiný názor, díky čemuž se stává soudní proces velmi nepředvídatelným. Smírčí řízení vám oproti tomu může poskytnout určitou jistotu.

Naše advokátní kancelář se bezmála čtvrt století zaměřuje na civilní proces, jehož nedílnou součástí je také obchodní a občanské právo, pracovní právo a další právní odvětví. Samozřejmě s tím souvisí i příprava na nový občanský zákoník, který pozměnil mnohé. Nebojíme se říci, že jsme ve zmíněných oblastech zkušení profesionálové.

Dejte zelenou smírčímu řízení. Nebudete litovat. Sjednejte si informační schůzku, kde nám sdělíte vše potřené. Na základě získaných informací vám bude přidělen advokát, který s vámi úspěšně projde celým procesem tohoto řízení.

Občanské soudní řízení

Kontaktujte nás

Kristýna Blahnová

Tel.: +420 +420 224 251 568

E-mail: advokati@vacha-kolar.cz

Chci se zeptat Chci si objednat schůzku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace