Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Družstva

Jako advokátní kancelář se samozřejmě specializujeme i na problematiku družstev. Za více než dvacet let naší existence jsme získali pestré zkušenosti, které jsme schopni aplikovat v praxi. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vážíme si jeho důvěry. U nás naleznete veškeré právní služby, které bude kdy vaše družstvo potřebovat.

Vyškolili jsme pro vás početný tým špičkových advokátů, kteří se vám postarají o plnohodnotné právní poradenství v oblasti družstev. Můžete se na nás spolehnout v případě převodu členského podílu. Zasvětíme vás také do veškerých práv a povinností členů družstva. V neposlední řadě vám pomůžeme vyřešit případné vyloučení či žalobu.

Počátek roku 2014 znamenal pro české soukromé právo celou řadu změn. Nový občanský zákoník v kombinaci se zákonem o obchodních korporacích nahradily do té doby účinný obchodní zákoník. Právě to je jeden z mnoha důvodů, proč se nespoléhat na vlastní síly a vyhledat odbornou právní pomoc. Naše právní kancelář navštívila v rámci přípravy hned několik školení, díky kterým nás nemůže nic překvapit.

Dejte zelenou našim službám a my vám ukážeme, proč patříme mezi jedničky na trhu. S námi získáte potřebnou jistotu a vyhnete se nepříjemným překvapením.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace