Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Právo obchodních korporací

Naše advokátní kancelář se bezmála dvacet pět let specializuje na obchodní právo. Zaměstnáváme početný tým špičkových advokátů a advokátek, kteří vám rádi nabídnou své právní služby. Jako obchodní korporace se jen těžko obejdete bez kvalitních právních zástupců. Zkušený advokát po vašem boku vám dokáže ušetřit jinak vynaložené množství peněz, času i nervů. Začátkem roku 2014 vešel v platnost nový občanský zákoník a s ním také zákon o obchodních korporacích. Tyto dva kodexy změnily ve světě soukromého práva mnohé. My jsme se na jejich příchod pečlivě připravili tak, aby nás nic nezaskočilo.

Co vám tedy můžeme nabídnout? Projdeme s vámi procesem vzniku, změny či zániku obchodní korporace (veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti, společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti). Jsme schopni vám zajistit služby v oblasti zrušení a následné likvidace společnosti. Dále převod obchodního podílu a převod akcií. Zařídíme vám přeměny společností (fúze), změny sídla, zvýšení a snížení základního kapitálu a v neposlední řadě zápis do obchodního rejstříku. S námi jednoduše získáte plnohodnotné právní poradenství.

Spojte se s námi a domluvme si datum první návštěvy. Jsme přesvědčeni o tom, že nás společná spolupráce vzájemně obohatí. 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace