Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Hospodářská soutěž

Problematice hospodářské soutěže se jako advokátní kancelář věnujeme již dvacet čtyři let. Za celou tuto dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které z nás dělají skutečné specialisty na obchodní právo. Věřte, že pokud jako společnost investujete do našich služeb, získáte bezkonkurenční právní poradenství. Oblast hospodářské soutěže je velmi choulostivá, čehož jsme si samozřejmě dobře vědomi. Co nejrychleji zanalyzujeme vaši situaci a ihned začneme pracovat na jejím zlepšení.

Nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích pro nás neznamenají žádnou překážku. Ještě před jejich účinností jsme se s nimi detailně seznámili a neustále své znalosti prohlubujeme díky zkušenostem z praxe.

Jsme tedy schopni vám nabídnout špičkovou ochranu proti nekalé soutěži, která odpovídá v současnosti platným a účinným zákonům. Po první schůzce vám bude přidělen vhodný advokát, který se vám postará o vše potřebné. Projde s vámi veškerou dokumentaci a podrobně vás seznámí s možnými postupy.

Vložte osud své společnosti do kvalifikovaných rukou, které se postarají o její prosperitu. Nekalá hospodářská soutěž ztěžuje život mnoha společnostem, což ovšem neznamená, že k nim musíte nutně patřit.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace