Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Smlouvy dle obchodního práva

Obchodní právo patří k těm oblastem práva, kterým se jako advokátní kancelář podrobně věnujeme již přes dvacet let. Právě naše zkušenosti a znalosti nabyté za tuto dobu z nás vytvářejí špičkovou kancelář. Všichni podnikatelé jistě vědí, jak moc důležitá je kvalitně sepsaná smlouva, která odpovídá právním předpisům. Zvláště pak klíčové smlouvy většího významu si zaslouží být vytvořeny či minimálně zkontrolovány zkušeným advokátem.

V lednu 2014 otřáslo českým soukromým právem množství změn, které se z velké části dotkly také obchodního práva. Obchodní zákoník nahradily dva kodexy, a to nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. Nemusíte mít ale obavy z naší nepřipravenosti. Před jejich účinností jsme si detailně nastudovali celý obsah a nyní si díky praxi pouze prohlubujeme získané znalosti.

Jsme tedy schopni poskytnout právní služby jak v případě smluv uzavřených před rokem 2014, tak i těch novějších. Nabízíme právní poradenství, které zahrnuje smlouvy kupní, o prodeji, o nájmu podniku, o dílo, licenční, mandátní, komisionářské, o přepravě, o obchodním zastoupení a v neposlední řadě smlouvy inkasní.

Nebojte se investovat do právních služeb. Špatná smlouva vás může v konečném důsledku stát mnohonásobně víc peněz než běžná návštěva u advokáta.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace