Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Odpovědnost za škodu

Stala se vám škoda, nebo jste vy – ať už úmyslně či neúmyslně – způsobili škodu ostatním? Raději nic neodkládejte a vyhledejte odbornou právní pomoc. Jako právní kancelář jsme vám schopni poskytnout v této problematice plnou právní podporu. Záležitosti týkající se odpovědnosti za škodu bývají často nepředvídatelné. Je to dáno především nelehkým dokazováním a také přítomností lhůt, které vám nemilosrdně utíkají. Svěřte se proto raději do rukou skutečných odborníků, kteří se již s podobným případem setkali a dovedli ho k úspěšnému konci. Naše advokátní kancelář právě takové odborníky v týmu má.

Nový občanský zákoník zavedl určité změny i do oblasti odpovědnosti za škodu. My jsme se na jeho příchod velice dobře připravili. Díky tomu vám můžeme již dnes nabídnout špičkové poradenství také v souvislosti s tímto novým kodexem.

Již přes dvacet let nabízíme v tomto právním odvětví profesionální právní služby. Můžete se na nás spolehnout například při řešení obecné odpovědnosti za škodu, zvláštních případů odpovědnosti, škod na zdraví a samozřejmě škod na majetku.

Překonejte svůj strach z první návštěvy a objednejte se na informační schůzku. Jsme přesvědčeni, že vás nezklameme.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace