Advokátní kancelář Vácha & Kolář

Kontaktujte nás +420 224 251 568

Jaké právní zaměření naše kancelář poskytuje?

Spotřebitelské právo

Také české občanské právo jde s celoevropským trendem a neustále posiluje ochranu spotřebitele. Mnohdy ovšem samotní spotřebitelé nevědí, na co vše mají ze zákona nárok. Podobné to bývá i v případech některých obchodníků, kteří se díky své neznalosti dostávají se spotřebiteli do konfliktů. Právě proto jsme zde my, advokáti.

Spojte se s námi a my vám s vaším problémem rádi pomůžeme. Ať už se jedná o problematickou smlouvu, reklamaci zboží, nepoctivé jednání ze strany obchodníků či mnohé další. Dejte na naši radu a s návštěvou advokáta v těchto případech rozhodně neváhejte. Občanské právo je protkané desítkami lhůt, které, nezávisle na vaší vůli, běží ve dne v noci. Přijít včas může být tedy prvním krokem k vítězství.

Naše advokátní kancelář má za sebou přes dvacet let právní praxe. Za tuto dobu jsme s úspěchem vyřešili mnoho případů z této oblasti a nabídli právní pomoc široké škále klientů. Nezaspali jsme ani v souvislosti s přípravou na nový občanský zákoník. Ochrana spotřebitele prošla s jeho příchodem množstvím změn, kterých si právní laik jen těžko sám všimne.

Objednejte se co nejdříve na informační schůzku, kde vám naši zaměstnanci zodpovědí zbylé dotazy.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace